Canım Anne

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı oldukça şık lif modelidir. Hanımlarımızın çok beğeneceği çiçek teması işlenmiş bir lif örneği olmuştur. Siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modelleri kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çiçekli yuvarlak lif modeli takım lif modeli arayanlar için güzel takım lif serisinin devamını sizlerle paylaşacağız. Takım olarak yapabilirsiniz.

Yuvarlak lif modeli sevenler içinde yapımı yıldız tekniği uygulaması çiçek modelleri ile görselliği artırılmış lif çalışması olmuş yapımını video anlatımlı olarak izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz. Banyo lif modelleri sipariş alan hanımlarımız içinde modelimiz uygundur. Farklı lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız istediğiniz bir çok modeli bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklerden daha kolay ulaşmanız mümkündür. Yeni güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı

Modelimizin yapımın da 2 numara tığ kullanıyoruz.

Yıldız tekniği kullanarak yuvarlak düz zemin örüyoruz. Üst sıra 9 fıstık olana kadar büyütüyoruz ve kenar oyası yapıyoruz. Çiçekli kısım için 6 yapraklı 2 katlı bir çiçek yapıyoruz ve bu çiçeğin her bir yaprağına bir puf çiçek yapıp birbirine birleştiriyoruz. Son sırada puf çiçeklerin ortasına denk gelecek şekilde ilk yaptığımız çiçeklerden yapıp sabitliyoruz. Son olarak bu çiçeklerin arasına 3 fıstıklı yeşil yapraklar yaparak çiçekli kısmı bitiriyoruz. Hazırladığımız çiçekli kısmı düz zemine dikerek modelimizi bitiriyoruz. Dilerseniz çiçeklerin ortasına inci dikebilirsiniz. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarının devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çiçekli yuvarlak lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ