Fındık lif modeli yapımı

Fındık lif modeli yapımı yeni tasarım olan farklılık arayanların lif modeli olacaktır. Yeni lif örnekleri ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Lif modellerinde sınır tanımayan hanımlarımız en güzel lif tasarımlarına yenisini ekleyerek devam etmektedirler. Lif yapılışları hanımlarımızın en güzel el işleri olurken diğer yönden bir çok arkadaşımızın işi olmaktadır. Emeği olan herkesi kutluyorum iyi dileklerimi sunuyorum.

Çeyizlik lif modeli arayanlar içinde fındık lif modeli harika seçim olacaktır. Çok farklı bir lif örneği olmuş renk tonlarında biraz koyu ve açık renk olarak değişiklik yapabilirsiniz. Çeyizlik lif örneklerine bir yenisini de ekleye bilirsiniz.

REKLAM ALANI

Yeni öğrenecek arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Kolaylıkla uygulaya bilirsiniz. En yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Fındık lif modeli yapımı

Merhabalar arkadaşlar yine değişik bir model lif yaptım

Sizler için yenilikle her zaman buradayız. Yeni lif olarak fındık lif modelini severek yapacağınızı biliyorum.

Fındık lif modeli yapımında lif ipi olarak dört renk beyaz, açık yeşil, koyu yeşil, kahverengi kullanılarak ördük . Lif modeli tabanını yıldız tekniği çalıştım süslemesini tırabzan, çek sündür, sıkı iğne tekniği çalıştım. İlk olarak altı fıstıkla başlayıp altı dilim halinde dokuz sıra ördüm tekrar eksiltmeye başlayıp üç sıra daha ördüm tabanı bitirdim. Süslemede yeşil ile yaprak sıkı iğne tekniği ile ördüm sap kısmını beyaz lif tabana tutturdum ve fındık için dokuz tırabzan yapıp üstüne çek sündür yaptım kahve ip ile ördüğümüz tırabzanın alt tarafına 2 cm uzunlukta bir fıstık yaparak ördüm kapattım yeşili tekrar tığıma alıp yeşilin iki ucunu kapatıp yaprağın sap kısmına tutturdum bu şekilde üç diline ikili üç dilime üçlü fındıklı, süsleme yaptım. Kenar oyası yapıp istediğimiz güzel bir model lif yaptım. Herkesin çok beğeneceği bir modeli yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Fındık lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel tasarımı için teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ