Çift Taraflı Battaniye Yapılışı

Çift Taraflı Battaniye Yapılışı

Çift taraflı battaniye yapılışı çift taraflı oluşu ile erkek, veya kız çocuğu için uygulaya bilirsiniz. Bir çok modellerde uygulaya bilirsiniz. Yelek, kazak, hırka veya kırlent yapımı olarak tasarlamak sizlere kalmış, bebek battaniyeleri puset ve bebek arabalarında oldukça çok kullanılan, el emeğini sevenler için değeri oldukça fazladır. Astar gerektirmemesi anne adaylarının bu tarz battaniye seçimlerini oldukça fazla tercihleri arasında.

Hamile anne adaylarının bebek battaniye modellerine ilgisi oldukça fazla bu güzel ve yapımı kolay olan çift taraflı battaniye modelini video anlatımı ile kolayca yapabilirsiniz. İp seçenekleri sizin tercihinize kalmış, evdeki kalmış iplerinizi değerlendire bilirsiniz. Kırlent modeline uyarlaya bilirsiniz renk renk ip seçenekleriyle evinize hoş bir görüntü sağlaya bilirsiniz. Tek kişilik yatak örtüsü olarak bebek odasına ayrı bir hava katabilirsiniz.

Annaneler ve babaanneler sizlerde bu güzel çift taraflı battaniye modelini torunlarınız için yapmayı düşünüyorsanız canim anne kanalını izleyerek kolayca yapabilirsiniz. Bir çok örnek ve yapılışları için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Çift taraflı battaniye yapılışı video anlatımlı buradan izleyerek kolayca uygulaya bilirsiniz.

 

blank

Çift Taraflı Battaniye Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ