Cildinizi Genç Gösterecek Makyaj Önerileri

Bayanlar genelde belirli yaşlardan sonra daha çok genç görünmenin yolları aranır. Kişiler daha 30’lu yaşlarının başlarında bu telaşa gireler ve bu durum için estetik düşüncesi en son tercihtir. Tabi ki de kozmetik dünyası bayanlara genç gözükmeleri için çok güzel fırsatlar sunar.

Pembe Ruj Kullanımı

Pembenin gücü büyüktür pembe renkteki ruj tonları kimi genç göstermez ki bu hoş tonların dokunuşu sizi daha çok genç gösterecektir.  Cildiniz çok açık renk ve teniniz soluk tonlarda ise gülün ve şekerin pembe tonları tam size göre. Cildiniz koyuysa ve cesurluk size göreyse vişnenin tonlarındaki rujlar sizin en güzel hileniz olacaktır.

Işıltılı Fondöten

Cilt yapınız mat ve sağlıksız bir görünümü varsa bu görüntüden kurtulmanız için ışıltılı fondöten kullanarak cildinizde ferah ve sağlıklı bir görünüm elde edebilirsiniz ve ayrıca bu tarz yapıya sahip olan fondötenler cildinizde katman gibi durmaz ve sizi rahatsız etmez.

Işık Saçan Krem Bazlı Farlar

Az renk pigmentine sahip olan ışıl ışıl krem farları kullanmak göz kapağınızdaki kusurlarınızı çok güzel bir şekilde ortadan kaldırır ve pürüzsüz ışık saçan bakışlara sahip olursunuz. Cildinizin bir ton daha koyu farları tercih etmelisiniz.

Krem Allıklar

Şüphesiz allıklar cildi en sağlıklı gösteren ürünlerdir fakat bununda bir ince ayrıntısı vardır ki toz far kullanırsanız cildinizdeki çizgileri daha çok göz önüne çıkaracaktır sağlıklı görünüm oluşturmak yerine yerini kötü bir görünüm alacaktır. Krem yapıya sahip allık kullanımınızda ise cildinizle müthiş bir uyum sağlayacak ve cildinizde hoş bir görüntü oluşacaktır. Cilt yüzeyinizde hasar var ise krem allıklar tamda size göre bir tercih olacaktır.

Beyaz Göz Kalemi

Müthiş ve canlı bakan gözler gençlik dolu bakışlar sağlar. Bej tonlarındaki veya beyaz göz kaleminizi gözünüzün içerisine sürün böylelikle gözleriniz daha iyi gözükecek ve daha genç bir görünüm elde etmiş olacaksınız.

Makyaj Bazları

Makyaj bazı cildinizde olan düzensizliği ve cilt yüzeyindeki çizgilerin görünümünü aza indirir. Cilt yüzeyindeki pürüzleri kapatır cilt zeminini pürüzsüz ve genç bir cilde kavuşturur genç görünmenin yanı sıra yapmış olduğunuz makyajın daha uzun kalmasını sağlar. Yapacağınız ufak makyaj hileleri ile genç görünmek mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ