Çilek oyası modeli yapımı

Çilek oyası modeli yapımı

Çilek oyası modeli yapımı oldukça güzel olan tığ işi oya modelidir. Çeyiz için, hediyelik vede sipariş alan hanımlarımız için harika bir tülbent oyası yapılışıdır.

Tığ işi yazma modelleri arayanlar için yapılışı video anlatımlı ve kolay olan bu güzel modeli severek yapacağınızı düşünüyoruz. İster çeyizler için veya kendiniz için yapabilirsiniz.

Sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça güzel tülbent oyası modelleri sayfamızda bulunmaktadır. İnceleyerek siparişleriniz için ekleyebilirsiniz.

Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça yardımcı olmaktadır. Yeni oya modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çilek oyası modeli yapımı

Tığ seçimi elinize yatkın tercih edebilirsiniz. Yazma modellerinde çoğunluk 21, 22 numara tığ kullanılmaktadır.

Naylon ip kullanımı

İp tercihi renklerde tülbentin desenine göre seçilmesi oyanın ortaya daha güzel çıkmasını sağlayacaktır. Model anlatımı için videoyu izleyerek uygulaya bilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Tığ oyası, yazma kenarı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Farklı tülbent modeli arayanlar için boncuklu kar tanesi oya modeli yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Çilek oyası modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Oya ve dantel dünyası youtube kanalına bu güzel oya modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ