Çim oyası modeli yapımı

Çim oyası modeli yapımı

Çim oyası modeli yapımı yazma kenar oyaları modeli olan çim oyasını kolaylıkla yazma kenarlarınıza yapabilirsiniz.

Çim oyası modeli çeyizlik yazma modeli arayanlar için şık tığ oyası olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Görselliği çıtı pıtı olan yemeni oya modelini video anlatımlı olarak sizlere sunuyoruz.

Çim oyası modelimizden krep kumaş üzerine şık fular yapabilirsiniz. Tülbent iplerinizi değerlendire bilirsiniz. Bebekler için yüz bezlerine uygulaya bilirsiniz. Değerlendirmek sizlerin tercihine kalmıştır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımı oldukça yardımcı olacaktır. Yeni farklı oya yapılışlarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Çim oyası modeli yapımı

İki renk ip tercih edilmiştir. Zemin için yeşil renk kullanımı

Çakmak ve makas

21 Numara tığ tercihi

İlk olarak zemine tığlama işlemi yapalım. Sonrasında çim detayını yapıyoruz. İpi sabitleyip örümcek yapalım 1 zincir çekelim yine bir örümcek yapıyoruz. Bu şekilde tüm tülbentin kenarlarına örümcek işlemi yaparak bitiriyoruz. Sonrasında küçük oyaları istediğiniz renkler tercihinde uygulaya bilirsiniz. Detaylı anlatım videomuzu izleye bilirsiniz. Kolay gelsin.

Tığ işi, yazma oyası, tülbent oyaları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı oya modelimiz için kar tanesi yazma modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Çim oyası modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel oya modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ