Çitlembik Bebek Patiği

Soğuk günlerde, sonbahar ve kış mevsiminde bebekleri sıcak tuutmak çok önemlidir. Dünyaya daha yeni geldikleri için vücutları ortama tam uyum sağlayamamıştır ve bağışıklıkları da düşüktür. Hatalanmamaları için beslenmesi kadar kıyafetlerine de dikkat etmemiz gerekir.

Yenidoğan bebekler için birçok yelek hırka ve patik modelleri vardır. Hem hazır hem de örgü modellerdeki seçenek genişliği sayesinde çocuklarımızı renk renk, güzel ve rahat şekilde giydirebiliyoruz. Bugün de hoşunuza gideceğini düşündüğümğüz bir patik modeli ve anlatımı ile karşınızdayız.

Terapim Örgüm youtube kanalı anlatımı ile yapacağımız bebek patiğinde elit baby örgü ipi kullanılmıştır. 2 farklı renk ile örülmüştür. İstediğiniz 2 renk kombini ile yapabilirsiniz.

Modelin alt tabanında keçe yoktur. Keçesiz patikler çocuklar yürümeye başladığında yürürken kaydığı için, henüz yürümeyen bebekler için daha uygundur. 3-9 aydan büyük yürüyen bebekler için yapmak isterseniz, ölçüleri büyütüp, patiğin tabanına keçe yerleştirerek örmenizi tavsiye ediyoruz.

Patiğin yapımı ile ilgili her detayı aşağı koyacağımız video ile kolayca öğrenebilirsiniz. Bunun gibi daha çok içerik arıyorsanız da sitemize göz atmayı unutmayın.

Terapim Örgüm youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz. yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Çitlembik bebek patiği detaylı anlatım videosu;

blank
blank
blank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ