Çizgili kalp lif modeli yapılışı

Çizgili kalp lif modeli yapılışı

Çizgili kalp lif modeli yapılışı basit kolay kalp lif örneği renklerin verdiği güzellikle sizlerin beğenisini bekliyor.

Çizgili kalp lif çalışması kalan iplerini değerlendirmek adına oldukça güzel bir lif örneği olmaktadır. Yapılışı video destekli olması sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça kolay yapabilecek bir lif modelidir.

Kalp lif modellerini seviyorsanız özellikle kız çeyizlerinde çok tercih edilen kalp lif örnekleri oldukça fazla yapılmaktadır. Çizgi detayları ile ayrı şıklık kattığı kalp lif yapılışını severek yapmanızı diliyorum.

Banyo lif modellerini yapıp satışa sunan arkadaşlarımız içinde oldukça gösterişli olan modelimiz bol sipariş getirmesi dileğiyle farkı lif modelleri arıyorsanız. Canimanne.com sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarakta bir çok lif modelimize ulaşabilirsiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olmak dileğiyle hoşçakalın.

Çizgili kalp lif modeli yapılışı

Çizgili kalp lif modeli detayları ve yapılışı

Çizgili kalp lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığla örülmüştür.

En alt kısımdan başlıyoruz.

Kutu tekniğiyle örülen modelde biz 3 renk lif ipi kullandık ama renkleri artırıp eksiltilebilir.

En alttan 15 sıra sağdan ve soldan birer sıra artırarak örüyoruz. Kalp şeklini vermek için 15. Sıradan sonra ikiye bölüp 2 kısmı ayrı ayrı eksiltiyoruz. Kalp şeklini alan lifimize kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çizgili kalp lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ