Canım Anne

Çocuğunuz ile Vakit Geçirin Mutlu Olun!

Çocuğunuz ile Vakit Geçirin Mutlu Olun!

Küçük insanlar evin en tatlı şeyleri değil mi? Bunu hepimiz biliyoruz yalnız atladığınız bir şey var ki, onların da birer birey olduğu… Hediyeler almak bir dediğini ikiletmemek değildir tabi ki de asıl ilgi… Onlar hediyeleri değil birlikte harcadığınız zamanı hatırlarlar.

cocugunuz-ile-vakit-gecirin-mutlu-olun

Çocuklarınız ile oyun oynamak onlar için çok  güzel bir zaman geçirme şeklidir. Çocuk, oyun oynayarak gerçek hayatı tanımaya başlar.  Oyun oynarken  farklı rollere bürünürler, hayal güçleri gelişir. Bu da çocuk gelişimi için  oldukça önemlidir. Ebeveynler çocukları ile oyun oynadıkları zaman hem çocuklarının iç dünyasını anlarken hem de çocuklarının ilgi alanına da girmiş olurlar. Bu yöntem hem aile için hem çocuk için bayağı eğlenceli bir yöntemdir.

cocugunuz-ile-vakit-gecirin-mutlu-olun

Minik insanların mutluluğu için sıra dışı şeylere gerek yok. Ebeveynlerin bazı günler parka götürmesi, bazı günler pikniğe götürmesi, tiyatro veya sinemaya götürmesi en güzel hediyeden bile daha üstündür bir çocuk için … Modern yaşam şartlarına göre çalışmaktan, yorgunluktan  çocuklarımıza az zaman ayırıyoruz. Onlar için vakit ayırmamız elbette hem onlar için hem ebeveynler için oldukça özel ve güzel olacaktır.

cocugunuz-ile-vakit-gecirin-mutlu-olun

Çocuğunuzla konuşun. Onlar için ne kadar iyi bir dinleyici olursanız, o da ilerde öyle bir dinleyici olacaktır. Sıkıntısını veya hayal gücünü öğrenmek için nelerden hoşlanır neleri sever bilmek için onunla konuşun. Bir küçük masum bir insanla konuşmak onu dinlemek hem sizin için hem de çocuğunuz için oldukça güzel ve zevkli olacaktır.

cocugunuz-ile-vakit-gecirin-mutlu-olun

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi