Çocuk Odası Süsleri

Çocuk Odası Süsleri

Örgü kadınlar için önemli uğraşlardan biridir. Eski zamanlardan beridir emek verilen, birbirinden farklı örgü modelleri ve parçaları vardır. Örgü bizim için geçmişten gelen bir yadigar gibidir. Onun varlığı halen devam etmekte ve gün gün daha da fazla gelişmekte değişmektedir. Her geçtiğimiz gün modanın değişmesiyle beraber yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Değişim serüvenin de el işi, örgü parçalarda geri kalmamıştır. Örgü parçalar çeyizlerimizi süsleyen vazgeçilmez parçalardan birisidir. Çeyizlerde kullanıldığı gibi son zamanlarda ev dekorasyonunda da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Dekor ürünler, parçalar ortaya çıkmıştır. Örgüden yapılmış avizeler, abajurlar, oda süsleri ve daha niceleri vardır. El emeği günümüzde yeniden değerlenmiş ve önem kazanmıştır. Evlerimizin şıklığına şıklık katacak birbirinden şık aksesuarlar oluşturulmaktadır.

Ev dekorasyonu denince akla yalnızca mobilya değil onları renklendiren, hareket katan aksesuarları da düşünmeliyiz. Bir evdeki eşyalar kadar renk katan aksesuarlarda önemlidir. Eğer iyi seçimler yapılmazsa kötü sonuçlar doğurabilir. Salonlarımıza önem verdiğimiz kadar çocuk, bebek odalarına da önem vermekteyiz. En değerli varlıklarımız için en iyisini yapmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bunun için en şık mobilyaları aldığımız gibi odalarını renklendirmek için çeşitli süsler de yapılmaktadır. Hazır alınan oda süsleri olduğu gibi örgüden yapılmış süs modelleri de mevcuttur.

Bebeklerinizin odalarındaki avizeleri örgü parçalar ile süsleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra çok şık örgü kapı süsü yapabilirsiniz. Ponpon ve değişik motifleri kullanarak duvar süsleri de yapabilirsiniz. Çocuğunuzun cinsiyetine göre erkek ise mavi, beyaz, lacivert gibi renkleri tercih edebilirsiniz. Çocuğunuz kız ise pembe, pudra gibi daha pastel renkleri tercih etmenizi öneririz.

  Örgü çocuk odası süsleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Çocuğunuzun cinsiyetine uyumlu olacak modeli seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ