Çocuk Örgü Modelleri Hırka

Çocuk örgü modelleri hırka görsellerini yazımızın içinde siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Kapşonlu kulaklı hırka modelini video anlatımlı olarak yazımızda yer verdik haroşa tekniği ile kolay hırka modelini uygulayabilirsiniz. Hırka modelleri mevsim geçişlerinde en çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır.

Bebek hırka modelleri el örgüsü modellerinde annelerin örgü hırka modellerini tercih etmektedir. El örgüleri seven uygulayabilenler için vazgeçilmez olmaktadır. Video anlatımlı hırka örnekleri sayfamızda bulunmaktadır. En güzel çocuk ve bebek hırka modelleri video anlatımlı örnekler için linke tıklayarak kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Örgü hırka modelleri, çocuk hırka örgüleri, bebek hırka modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çocuk Örgü Modelleri Hırka

Kulaklı örgü hırka yapımı

Kartopu Baby One İp 2 adet
4 Tane Düğme
4 Numaralı misinalı ve normal şiş

Kulağımızı örmek için ipimize uygun ikinci bir ip daha (Artan iplerden Kullandım çünkü çok az gidiyor)
Bebeğimizin yaşına uygun olacak şekilde ilmek atarak başlıyoruz ve istediğiniz cm ölçüsüne gelinceye kadar artırarak haroşa olarak örüyoruz. Daha sonra arttırma işlemini bitirerek kollarını örüyoruz. Kollarımızı ördükten sonra bedenimizi örmeye başlıyoruz. Arkadaşlar şunu söyleyeyim önce bedeni örmeye kalkarsanız kolları örmekte zorlarsınız.

Bedenimizde tamamladıktan sonra kapşon için şişimize hırkaya başlamak için attığımız ilmekten 10 tane eksik ilmek ile başlıyoruz. Bunu yapmamızdaki neden ise bebeğimizin boğazına yapışmaması rahat olması için. Kapşonu ise yeterli boya gelinceye kadar örüyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Çocuk Örgü Modelleri Hırka VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ