Yeni lif modeli katmer gül modeli yapılışı

Yeni lif modeli katmer gül modeli yapılışı çiçek temalı lif modellerini sevenler için istediğiniz taban üzerine yapabileceğiniz farklı renk seçerek çiçek uygulamasını yaparak güzel lif modeli hazırlayabilirsiniz. Katmer gül lif modeli oldukça kolay lif çalışmasıdır. Taban üzerine çiçek detayı olan lif örneğidir.

Yeni çeyizlik lif örneği arıyorsanız katmer gül lif modelini uygulayabilirsiniz. Gül renklerini farklı kendi ip seçeneğinize göre tercih ederek şık lif modelini nişan bohçaları içinde seçebilirsiniz.

Banyo lif modelleri uygulayıp sipariş alan arkadaşlarımıza katmer gül lif modeli siparişleriniz için uygun lif modeli olacaktır. Bol sipariş alabilecek lif örnekleri arasındadır.

Yeni lif modeli katmer gül modeli yapılışı

6 Dilimli yuvarlak yıldız tekniği papatya taban üzerine uygulayabilirsiniz.

Beyaz, yeşil, yavruağzı lif ipi renkleri kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçimi tercih edebilirsiniz.

Yapılışı: papatya taban için ilk olarak halka içine altı fıstık yapıyoruz. Yıldız tekniği ile örüyoruz. Arttırma uygulayarak altı dilim oluşturmaya başlıyoruz. Aynı şekilde yedi sıra örüyoruz. Son üç sıra eksiltme yaparak papatya görünümünü veriyoruz. Kenar oyasını yapıp taban kısmını tamamlıyoruz.

Süsleme işlemi için yaprak ve çiçek detaylarını yapıyoruz. Altı dilim üzerine arı çiçek ve yaprak uyguluyoruz. Lif modelimiz bitmiş oluyor. Detaylı anlatımı yapılışı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni lif modeli katmer gül yapılışı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ