Çok kolay kese lif modeli yapımı

Çok kolay kese lif modeli yapımı kese lif modelleri sevenler için yapılışı oldukça kolay yapılan ve bir o kadar güzel bir lif örneği yapımı sizleri bekliyor.

Lif modelleri yeni tasarımlar, yeni örneklerle hepimizin beğenisi almaya devam etmektedir. Hanımlarımız için ayrı bir keyif olarak yapılan lif yapılışları ev bütçesine de oldukça fayda sağlamaktadır.

Lif modellerini çarşıda, pazarda satış yapan arkadaşlarımız içinde oldukça güzel değişik lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Çok kolay kese lif modelini yapmaya ne dersiniz?

Çok kolay kese lif yapımını video anlatımlı olarak yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde oldukça yardımcı olacaktır. Yapımında istediğiniz marka lif ipini kullana bilirsiniz. Tığ seçimi elinizin ayarına göre seçmeniz oldukça daha rahat yapmanıza yardımcı olacaktır.

Lif modellerinde aradığınız en güzel, şık modelleri canimanne.com sayfası ve yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. En tarz lif örnekleri ile karşınız da olma dileğiyle hoşçakalın.

Çok kolay kese lif modeli yapımı

Çok kolay kese lif modeli detayları ve yapılışı

Kese lif modelleri çeyizlik takım lif yapımı

Modelimiz de 2 renk lif ipi kullanılmıştır.

7 Numara tığ kullanıldı.

Lif modeli yapımına beyaz iple 45 zincir çekip başlıyoruz.

Zincir üzerin 15 adet kutu yapıyoruz. İp koparmadan beyaz iple devam edip ilk sıramızda 1 kutucuk atlayıp 2 kutucuğa kapalı çift fıstık yapıyoruz.

Diğer rengimizle de 3 lü fıstık toplayıp kapatıyoruz. Tepeye küçük bir örümcek yapıp 3 lü fıstık yaparak bu şekilde renkli ipi izle olan sırayı bitiriyoruz.

Modeli 15 sıra örüp 2 parça hazırlıyoruz. Kenar oyası ile iki parçayı birleştiriyoruz. Kesenin ağız kısmına da aynı modeli yapıyoruz. Zincir den kordon oluşturup 2 ucuna da fıstıkla çiçek yapıp süslüyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Çok kolay kese lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ