Görümce çatlatan lif modeli yapılışı

Görümce çatlatan lif modeli yapılışı

Görümce çatlatan lif modeli yapılışı görselliği ile göz kamaştıran harika lif çalışması siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir.

Yeni tasarım lif modeli arayanlar için görümce çatlatan lif modeli çok şık lif modeli olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça çok yapılan lif örnekleri farklı modeller arayanlar için görümce çatlatan lif yapımı sizin aradığınız model olabilecek kadar güzel bir modeldir. Umarım sizlerin beğenisini alacaktır.

Banyo lif modeli yapıp satışa sunan hanımlar içinde sitemizde oldukça güzel ve farklı lif örneklerimiz yapılışları bulunmaktadır. Sitemizi ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. Görümce çatlatan lif modeli yapımı sizlere oldukça sipariş getirecektir. Hanımlarımızın beğenisini alacağını düşünüyorum.

Farklı, yeni tasarım lif modellerinde tekrar birlikte olmak dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. HOŞÇAKALIN

Görümce çatlatan lif modeli yapılışı

Görümce çatlatan lif modeli detayları ve yapılışı

Ortay boyutta bir lif modeli

İki aşamadan yapılmaktadır.

7 Numara tığ seçimi tercih edilmiştir.

İp olarak ören bayan kristal marka tercih edilmiştir. 3 Renk olarak yapılmıştır.

İlk olarak orta kısımdaki gül yapımı ile başlamaktadır.

Halka yaparak ikili trabzanlar yapıyoruz. 8 Yuva oluşturuyoruz. Yuvaların içini ikili trabzan ile dolduruyoruz. Ve kat kat çiçeğimizi yapıyoruz. Diğer ipimizi takarak devam ediyoruz. Sıra sonuna kadar 6 tek trabzan ikili çift yaparak sıramızı tamamlayarak bu şekilde her sırada arttırma yaparak ilerliyoruz. Toplamda 8 sıra yapılmaktadır. Diğer işlemde örümcek modeli olarak yapılmıştır.

Detaylı yapılış için video anlatımını izleyerek kolaylıkla yapabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Görümce çatlatan lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarım sahibi Sevilay uysal hanımefendiye ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ