Çok kolay patik yapımı

Çok kolay patik yapımı şiş tekniği patik örnekleri arayan arkadaşlarımız için kolay ve ayakta güzel duran patik modelidir. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması yeni öğrenen arkadaşlarımıza oldukça fayda sağlayacaktır.

Sayfamızda yeni ve farklı bir çok patik modeli bulunmaktadır. Tığ işi, şiş modeli, Tunus işi ve çocuk patik modellerinden, yetişkin patik yapımı mevcuttur.

Çeyizlerin vazgeçilmezi patik modelleri sayısızca ve bir çok modeli kızların çeyizleri için yapılmaya devam etmektedir. Özellikle çeyiz bohçalarında mutlaka en güzel modelleri yer almaktadır. Sizlerde sayfamızda en yeni ve güzel örnekleri bulabilirsiniz.

Çok kolay patik yapımı

38 ve 39 Ayaklar için uygundur.

Haroşa tekniği uygulanmıştır.

İki renk patik ipi kullanılmıştır.

3 Numaralı şiş kullanımı

Tığ

İlk olarak 54 ilmek atarak modelimize başlayalım. Toplamda 7 diş haroşa örelim.

16 İlmek sağ taraf için örüp ayraç ile ayıralım. 22 İlmek orta kısım için, 16 ilmek sol taraf için ayırıp, sağ ve sol ilmekleri bırakıp sadece orta kısım olan 22 ilmeği haroşa tekniği ile örüyoruz. Toplamda 30 diş olacaktır. Devamında eksiltme işlemi yapıp 18 ilmeğe düşürüyoruz.

Tığ ile yan kısımdan ilmek çıkartıyoruz. Modelin detaylı anlatımı ve yapılışı için video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çok kolay patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ