Çok kolay uzun lif modeli yapılışı

Çok kolay uzun lif modeli yapılışı yapımı oldukça kolay video anlatımlı uzun lif sevenler için harika bir lif örneği sizleri beklemektedir.

Lif modellerinde özellikle uzun lif modelleri arayan arkadaşlarımız yapılışı oldukça kolay olan ve harika bir uzun lif örneği sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Banyo lif modelleri kız çeyizlerinin olmazsa olmazlarından olmaya devam ediyor. Oldukça fazla yeni tasarım lif modelleri ortaya çıkmaktadır. Birbirinden güzel farklı lif çeşitleri yapılmaktadır. Canimanne.com sayfamızda kare, oval, yuvarlak, uzun olamak üzere aradığınız en güzel lif örneklerini bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak lif detaylarına ulaşabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. İstenilen lif ip tercihiniz olabilir elinize yatkın tığ seçimi daha rahat örebilirsiniz. Çok kolay uzun lif modeli sizlerinde kolayca yapabileceğiniz bir modeldir. Farklı lif çalışmalarında tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Çok kolay uzun lif modeli yapılışı

Çok kolay uzun lif modeli detayları ve yapılışı

Çok Kolay Uzun Lif Modelleri Çeyizlik lif yapımı

Modelde 2 renk lif ipi tercih edilmiştir.

7 Numara tığ kullanılmıştır.

Lif modelimizin eni uzunluğunda 51 zincir ile başlandı.

Zincir üzerine 17 kutu ile tamamlanır. İlk beyaz iple modele başlanır. Diğer köşeden mavi ip sabitlenerek ikinci sıra mavi iple devam edilir. Model de fıstık tekniği kullanılmıştır 33 sırada lifin uzunluğu tamamlanır. Kup kısımlarında zincir çekip halka yapılmıştır. Kenar oyasında fıstık yapılmıştır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modelleri, lif modelleri ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için beğeniler ve paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çok kolay uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Fatmayla herşey dahil kanalı bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ