Converse Örgü Patik Modelleri

   Patikler soğuk kış günlerinin gelmesiyle beraber gün yüzüne çıkmaya başlamıştır. Kadınlar kendileri için ördükleri gibi çocukları, bebekleri içinde birbirinden harika ve şık patikler örmektedir. Hazır olarak satılan patikler olsa da asla örgü patiklerin verdiği sıcaklığı vermeyecektir.

  Patik modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan modeller olmasıyla beraber günümüzde de her geçen gün yeni modeller ortaya çıkmaktadır. Eskiden patikler genellikle beş şiş ile örülmekte idi. Ancak günümüzde beş şişin yerini iki şişle örülen ve tığla örülen patikler almıştır. Beş şişle örgü daha zor ve zahmetli olduğu için diğer seçeneklere yönelme olmuştur.

Yetişkinler için birbirinden şık patikler olduğu gibi bebekler ve çocuklar içinde çok şık ve gösterişli patik örnekleri mevcuttur. Her geçtiğimiz gün bu örneklere yenileri eklenmektedir. Son zamanlarda oldukça fazlasıyla karşımıza çıkan bir model ise konvers tipinde örülen bebek patikleridir. Konvers patikler son sezonda oldukça sıklıkla tercih edilmiş ve örülmüştür. Sizde isterseniz bebeğiniz veya çocuğunuz için rahatlıkla örebilirsiniz. İlk bakışta yapımı zor gibi gelse de aslında oldukça basit ve örmesi keyiflidir.

Konvers patikler erkek bebekler için daha çok mavi ve beyaz renk kullanılarak yapılmaktadır. Kız bebekleri için ise genellikle pembe ve beyaz renkleri kullanılarak örülmektedir. Tığ işi örgü ile örülen konvers patikler oldukça şık ve gösterişli olduğu kadar da kullanışlı olması açısından anneler tarafından son zamanlarda fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır.

Sizde Converse patik yapımı nasıl olduğunu merak ediyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla sizde çocuklarınıza veya bebeğinize örgüden konvers patikler yapabilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ