Crochet supla modeli yapımı

Crochet supla modeli yapımı dantel, tığ işi örgü tekniğidir. Yapılışı oldukça kolay olan supla modelini çeyizlik, hediyelik olarak yapabilirsiniz.

Supla yapılışını farklı ip tercihleri ile yapabilirsiniz. Daha keyifli yemek sunumları için hanımlarımızın tercihinde dantel supla modelleri olmaktadır.

Çeyizler içinde çok yapılan crochet supla modelleri bulunmaktadır. Yeni öğrenen veya kolay model arayanlar içinde tığ işi kolay supla örneğini sizler için tercih ettik umarım en güzel yemek masalarına sunum için kullanmak dileklerimizi iletiyoruz.

Tığ işi supla modelinde ip tercihinde yemek takımınıza uygun renkler kullanarak uyumu yakalaya bilirsiniz. Veya kahvaltılık takımı, servis tabaklarınıza uygun olabilecek renk ip kullanımı oldukça masada güzel görüntü sağlayacaktır. Yeni örgü teknikleri ve video anlatımlarda birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Crochet supla modeli yapımı

Supla modeli örgü modeli

İp simli makrome ipi kullanılmıştır. Sizler istediğiniz ip tercihinde buluna bilirsiniz.

0.2,1 mm tığ kullanımı, sizle elinize yatkın tığ kullana bilirsiniz.

Tırabzan tekniği ve zincir tekniği çalıştım.

Supla modelini orta kısımdan sihirli halka yapıp 16 tırabzan ördüm. Üstüne 8 yaprak dilimi için yuva oluşturdum. Yuvarlara 5 er tırabzan örerek başladım 3 sıra artırmalı ördüm, sonra 1 sıra üst üstüne ördüm. 3 sırada eksilterek ördüm. 2 sıra zincir çekip etrafını dolandım. Kenar oyası ile supla bitirdim. Toplam 45 dakika sürdü çok kolay yapımı ile bir günde 6 lı takım yapılabilir. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin

Tığ işi, dantel, hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklaya bilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Crochet supla modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel suple modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ