Çuha çiçeği lif modeli yapılışı

Çuha çiçeği lif modeli yapılışı yuvarlak lif örneği orta kısmı katmer çiçek detaylı güzel yaprak detayları ile görselliği çok güzel olan lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Çiçek detaylı lif örnekleri tercihiniz ise çuha çiçeği lif modeli aradığınız lif örneği olacaktır. Çeyizlerde yerini alabilecek modeldir. Farklı lif modeli arayan hanımlarımız için çuha çiçeği lif modeli yapacakları lif örnekleri arasında yer alacaktır.

Lif modelleri video anlatımları ile oldukça fazla tercih edilmektedir. Bir çok örgü seven hanımlarımız video anlatımları izleyerek modelleri kolaylıkla uygulamaktadırlar.

Lif modeli sipariş alan arkadaşlarımızda en yeni lif ve tasarım lif çalışmalarını seçerek müşterilerine sunmaktadır. Sayfamızda birçok lif modelini bulabilirsiniz. Linke tıklayarak lif örneklerine ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çuha çiçeği lif modeli yapılışı

5 Renk lif ipi kullanımı

Elinize yatkın tığ seçimi

Lif modeli orta kısımdan başlanmaktadır.

İlk olarak 7 zincir ile halka oluşturalım, halka içine yalancı trabzan uyguluyoruz. Toplamda 16 trabzan yapalım ve bir zincir çekip tekrar yine aynı işlemi aynı şekilde üç sıra yapıyoruz.

Devamında dört zincir çekelim motifi ters çevirip bir zincir atlayıp yuvalar oluşturalım sekiz yuva olacaktır..

Yuvaların içine trabzan ile doldurup çiçek görselini veriyoruz. Farklı ip renk ile devam ediyoruz beş zincir çekerek çiçeğin arka kısmına yuva yapıyoruz. Yuvanın içine tarbzan uygulayıp farklı renk ile aynı işlem, yapıyoruz. Orta kısımda katmer çiçek oluşturmuş oluyoruz.

Yaprak detaylarını oluşturup lif modeline devam edilmektedir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Kartanesi örgü sepeti youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çuha çiçeği lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ