Çapraz fıstık kare lif yapılışı

Çapraz fıstık kare lif yapılışı

Çapraz fıstık kare lif yapılışı renkli lif modeli sevenler için fıstık dolgulu harika lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Fıstık tekniği kolay örülen lif tekniğidir. Modeli kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Elinizdeki lif iplerini değerlendireceğiniz model olacaktır.

Çapraz lif modeli çeyizlik ve siparişler için kolay lif modeli arayanların tercihi olacak lif örneğidir. Çeyizlerde lif modelleri en çok yapılan örgü modelleri arasında yer almaktadır.

Çeyizlik lif modellerinde takım lif örnekleri, yeni tasarım lifler, güzel yeni lif çalışmaları en çok yapılanlar arasında yer almaktadır. Nişan bohçalarında damat lif örneklerine yer verilmektedir.

En güzel lif modelleri için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Bir çok yeni tasarım lif modellerini bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Çapraz fıstık kare lif yapılışı

3 Renk lif ipi kullanımı

5 Numara tığ seçimi

Zincir sayısını istediğiniz büyüklüğe göre ayarlayabilirsiniz. İkili trabzan yaparak kutucuklar oluşturuyoruz. Model anlatımında 24 tane kutucuk olmuştur.

Altı zincir ile geri dönelim ve bir kutu altlayıp ikinci kutuya üç dolgulu fıstık yapıp tekrar geri dönüş yapıp üçlü fıstık yapıp çapraz görüntüsünü veriyoruz.

Farklı renk ili kutucuk oluşturuyoruz aralarda bir zincir çekerek, tekrar çapraz görüntüsünü veriyoruz. Model kendini tamamlayan modeldir. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çapraz fıstık kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ