Çukur lif modeli yapımı

Çukur lif modeli yapımı farklı detayların lif modellerine yansımaktadır. Lif modelleri 2020 yılında da yeni tasarımlar ve güzel örnekleri de lif sevenlerle buluşturmaya devam etmektedir. Yapılışları video anlatımlı olarak sevenleri ile buluşmaktadır. Video anlatımlar lif modellerinde yeni öğrenen arkadaşlarımız için oldukça fayda sağlamaktadır.

Çeyizlik lif modelleri en çok sevilen ve çeyizlerde yer alan el işleri arasındadır. Bir çok lif modeli çeyizlerde tercih edilmektedir. Bohçalar içinde takım lif modelleri en favori lif örnekleri arasında yer almaktadır.

Lif modellerinde sipariş alan arkadaşlarımız içinde lif örnekleri oldukça önemlidir. En güzel lif modellerini seçerek siparişlerde yer almak bol sipariş için etkilidir. Çukur lif modeli de yeni favori lif örnekleri arasında yer alacak lif modelidir. Farklı lif çalışmaları içinde sayfamıza göz atmadan karar vermeyiniz. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çukur lif modeli yapımı

Tekli fıstık yöntemi ile örülüyor
Ortadan başlanıp 6 fıstık araları 2 zincirle başlanıyor
Bir sonraki sırada arttırmalar yaparak 11 sıra toplamda örüyoruz
İp değişikliği yaparak çukur dizisinin işaretini işliyoruz
Daha sonra her dilimi eksilterek yıldız şeklini veriyoruz
Son olarak kenar oyası ve bitiş
2 renk lif ipi ve 7 numara tığ kullandım

Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Örgü sevdası youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Çukur lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ