Hem kolay hem çok güzel iki şiş patik yapımı

Hem kolay hem çok güzel iki şiş patik yapımı için video anlatımlı olarak sizlerin beğenisine sunuyoruz. Patik modelinde iki şiş patik modelleri tercihiniz ise modelimiz oldukça kolaydır. İstediğiniz renk seçimi ile kıyafetlerinize uyumlu çalışabilirsiniz.

Patik modelleri dünden bugüne devam eden en güzel el işlerimiz arasında yer almaktadır. Ninelerimizin elinden düşmeyen devamlı ördükleri patik modelleri günümüzde de severek yapılmaya devam etmektedir.

En güzel patik örnekleri sayfamızda bulunmaktadır. Tunus işi patik, beş şiş ve tığ işi modellerimiz mevcuttur. Sayfamızı ziyaret ederek farklı patik örneklerine ulaşabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak istediğiniz modellere ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

REKLAM ALANI

Hem kolay hem çok güzel iki şiş patik yapımı

38, 39 Numaralı ayaklar için uygundur.

Haroşa ve lastik modelinden oluşmaktadır.

İp olarak patik ipini istediğiniz marka seçebilirsiniz.

Şiş numarasını ipe göre ve elinize göre tercih ediniz.

Patik modeli bilek kısmından başlayan modeldir. İlk olarak 46 ilmek atalım, ve 2 yüz 2 ters olarak örelim çift lastik modelidir. Toplamda 12 sıra örelim.

Devamında modelin ayrımlarını ve arttırma detaylarını ayarlayalım 18 ilmek haraşo öreli, 1 arttırma yapalım 2 düz 1 artırma 2 ters bu şekilde yapıp son ilmeği 19 haroşa örelim. Aynı tekniği devam ettirelim, toplamda arttırma 9 olacaktır. Ön kısım ve topuk kısmının detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik modelleri, örgü patik modeli yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Hem kolay hem çok güzel iki şiş patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ