Dalgalı lif modeli yapılışı

Dalgalı lif modeli yapılışı beğenerek yapacağınız lif modeli olduğunu düşünüyoruz. Uç kısmında çiçek detayı olan bu güzel modeli sipariş ve çeyizler için tercih edebilirsiniz. Yapılışı detaylı video anlatımlı olması yeni öğrenecek olan arkadaşlarımız için kolaylık sağlayacaktır.

Lif modelini istediğiniz renk seçimi ile yapabilirsiniz. Dalgalı lif modeli ideal lif modeli olduğunu düşünüyoruz.

Lif örnekleri için sayfamızı veya yazımızdaki linke tıklayarak istediğiniz modellere kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Sipariş alan arkadaşlarımız lif modellerimizi inceleyerek siparişleri için fikir edinebilirler. Farklı lif örneklerini takım lif modellerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Dalgalı lif modeli yapılışı

İki renk ip seçimi,

Tığ elinize yatkın seçebilirsiniz.

Makas

İlk olarak üç zincir çekelim fıstık yapalım kapatalım, farklı renk ip ile fıstık yapalım, toplamda 18 fıstık yapıyoruz. İki renk ipi kullanarak devam edelim.

İki ipi birden kullanıp üçlü fıstık yapıp birlikte kapatalım. Model fıstık tekniği dalga esintisini veriyoruz. Detaylı yapımı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Dalgalı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Sibelle örgü kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ