Damacanada Salatalık Nasıl Yetiştirilir

Damacanada salatalık nasıl yetiştirilir diye şaşırmayın çokta güzel olacaktır. Bahçe işlerine meraklı vede çok seviyorsanız. Balkonunuzda güzel salatalık yetiştirmek mümkündür. Sizler için güzel yazı ve video anlatım paylaştık umarım yaz boyunca yiyeceğiniz bol salatalıklar yetiştirmek nasip olur.

Damacanada salatalık kolaylıkla yetiştire bilirsiniz. Özellikle şehir hayatında bahçesi olmayan kesim için alternatif tercihler arasında olacaktır. Balkonda fazla yer kaplamadan taze salatalıklar kahvaltıda hepimizin hoşuna gidecektir. Mis gibi sağlıklı olarak bir çok sebze balkonda yetişebiliyor.Damacanada olması neden bir çok salatalık fidesini yerleştire bilir daha fazla ürün almak adına ve yer kaplaması az olması tercihler arasında olabilir. Yeni farklı bahçe işleri tavsiyelerinde tekrar sizlerle birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Damacanada Salatalık Nasıl Yetiştirilir

İlk olarak damacana gerekli olan malzemedir. İsterseniz saksı, yüksek bidon, pet şişelerde kullanabilirsiniz.

Organik toprak seçimi olması gerekiyor.

Salatalık tohumunu alıp kendiniz yetiştire bilir veya fidesini alarak hemen ekip büyümesini bekleyebilirsiniz.

Tohum ekmek istiyorsanız küçük bardak içine ekip biraz ekilecek duruma gelince ekebilirsiniz. Tohumu ziraat şubelerinden temin edebilirsiniz. Fide alacaksanız pazardan veya fide satan yerlerden temin edebilirsiniz. Paylaşmış olduğumuz video sizler için oldukça yardımcı olacaktır.

Bahçe işleri, tohumdan yetiştirme, nasıl ekilir hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz.

Damacanada Salatalık Nasıl Yetiştirilir VİDEO ANLATIM

iZLE YAP kanalına bu güzel paylaşımı için çok teşekkür ediyorum.
blank
Damacana, Bidon ve Pet Şişede Salatalık Nasıl Yetiştirilir
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ