Renkli yıldız lif modeli yapımı

Renkli yıldız lif modeli yapımı

Renkli yıldız lif modeli yapımı çok şık lif modeli olan renkli yıldız lif örneği sizlerin aradığı lif modeli neden olmasın. Renklerinin uyumu görselliği ile harika bir lif modelidir.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça uygun olacak lif çalışmasıdır. Annelerimizin favorisi olacak güzel lif modelimizi severek örme dileğiyle, farklı renklerde yapabilir kalan lif iplerini değerlendirmek adına güzel bir lif çıkacaktır.

Lif modelleri hanımlarımızın en sevdiği el işleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yapılışları kolay farklı tasarımları olan lif modelleri çok tercih edilmektedir. Lif yapılışlarını satışa sunan arkadaşlarımız içinde yeni ve güzel modellerimizi inceleyerek siparişlerine katabilirsiniz.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için lif tekniklerini anlatan videolarımız mevcuttur. Yapılışlarını izleyerek bir çok modeli uygulaya bilirsiniz. Sizler için video anlatımlar oldukça fayda sağlayacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Renkli yıldız lif modeli yapımı

Renkli yıldız lif modeli yapımı

Modelimize 6 numara tığ tercih edilmiştir. Sizlerde elinize yatkın tığ kullanabilirsiniz.

Modelimiz ortadan başlıyoruz. 6 dilimli yuvarlak lif olarak başlanan model artırma işlemi uygulanmaktadır. 7 fıstık olduktan sonra her dilim tek tek eksiltilerek yıldız şekli veriliyor. Yıldız tekniği kullanarak örülen modelde her 2 sırada renk değiştirilerek renk renk çizgili görüntü olması sağlanıyor. Kenar oyası yaparak modelimizi bitiriyoruz. Modelin orta kısmına bir puf çiçek yapıp dikiyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Renkli yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ