Damat Lif Modeli Yapımı

Damat lif modeli yapımı çeyizlik olarak yapılabilecek en güzel lif modeli olduğunu düşündüğüm çeyiz bohçalarına çok yakışacak damat lif modeli sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Genç kızlarımızın çeyizlik olarak aradığı en güzel lif modeli diye bileceğimiz bir lif çalışması sizlerle buluşuyor. Damat lif modelini özellikle nişan bohçalarına uygun görülmektedir. Sadece bohça için, hediyelik, yine çeyiz için yapılabilecek görselliği güzel olan şık bir lif örneğidir.

Lif modellerinde sipariş alan hanımlarımız içinde oldukça sipariş getirebilecek bir lif çalışması olacaktır. Sayfamızda birbirinden güzel, kare, oval, yuvarlak, kese lif modelleri mevcuttur sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklamanız yeterli olacaktır.

Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Detaylı anlatım ile istediğiniz lif modeli kolaylıkla uygulaya bilirsiniz. Yeni ve güzel lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin hoşçakalın..

Damat Lif Modeli Yapımı

Lif modelimizde 2 renk lif ipi tercih edilmiştir. Siyah ve beyaz

3 Numara 1,70 mm tığ kullanılmıştır.

iki parçadan oluşuyor ilk önce kollar ve gövde daha sonra pantolon ve bacak örülüp son olarak da yaka ve kravat çok akıcı çok kolay damat ve gelin bohçaları için en güzel lif modeli olarak tercih edilebilecek modeldir. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Damat Lif Modeli Yapımı VİDEO ANLATIM

Muhteşem lifler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ