Dantel Amerikan Servis Modelleri

Dantel eskiden yalnızca çeyiz sandıklarını süslemek ile yetinirken günümüzde kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Ev dekorunda dekoratif eşya yapımından, giyim sektörüne kadar birçok alanda kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır. Dantelin şıklığı ve zarafeti sofralarımıza kadar gelmeyi başarmıştır. Amerikan servisi yapımında kullanılan dantel, oldukça şık ve özgün bir görünüm sağlamaktadır.

Dantel amerikan servis modelleri oldukça çeşitlidir. Tek renk iplik kullanılarak yapılan servis takımlarının yanı sıra birden fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde bulunmaktadır. Renkli masaları sevenler her bir servis modelini farklı renkte de uygulayabilir.

  Dantel amerikan servisleri ile özel misafirleriniz için en özel ve en güxel sofraları hazırlayabilirsiniz. Dantelin zarifliği sofralarınızı süsleyerek misafirlerinizin gözünü kamaştırmaya fazlasıyla yetecektir.

Dantel amerikan servis örnekleri arasında yuvarlak formlu olarak örülen modellerin yanı sıra aynı zamanda kare, oval, dikdörtgen formlu olarak örülen modeller de mevcuttur. Birçok model ve örnek bulunmaktadır. Bunları inceleyerek fikir sahibi olabilir, sizin sofranıza hangisinin daha çok yakışacağına karar vererek örmeye başlayabilirsiniz. Örmüş olduğunuz amerikan servislerinin daha şık ve düzgün durması için kolalama tekniğinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede örmüş olduğunuz dantel masaya koyduğunuzdan kırışmaz, kaymaz.

Dantel amerikan servislerini ister iki kişilik olarak örebilir, isterseniz 6 kişilik, isterseniz de 12 kişilik setler halinde örebilirsiniz. Modeli seçtikten sonra ihtiyacınıza göre adet sayısını azaltabilir veya çoğaltabilirsiniz.

En yeni dantel amerikan servisi modelleri için sitemizde yer alan görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek sizlerde rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ