Yeni Fiskos Örtüsü Modelleri

Evlerin oturma odalarındaki pencerelerin en yakın dostu fiskos masaları dersek çok da abartmış olmayız sanırız. Ev işleri bittikten sonra bir kahve eşliğinde dinlendiğinizde en güzel yer pencere önleridir. Geleni geçeni seyrederken kahvenizi yudumlamak size tüm yorgunluklarınızı unutturacaktır. Küçük çaplı dost  ziyaretlerinin de konuşlandığı en keyifli yeridir pencere önlerindeki fiskos köşeleri. Fiskos masanızda kullandığınız mevcut dantel örtülerinizden sıkıldıysanız, yeni fiskos örtüsü modelleri ile tanışmanın tam zamanı.

yeni-fiskos-ortusu-modelleri-1

Dantel örmek size zor geliyorsa yeni model örtülerde daha kolay motiflerin kullanıldığı haberi sizi sevindirecektir. Dantel fiskos yapımı belki biraz zahmetli olacaktır ama dediğimiz gibi yeni trend artık her işi kolaylaştırmak üzerine kurulu. Örgü işleri de harcanan vakit ve emek oranında bundan nasibini alıyor haklı olarak. Sizdeki fiskos modellerini farklı motiflerle de bezeyerek bambaşka bir hale getirebilirsiniz. Ayrıca çok ince dantel ipleri yerine biraz daha kalın ipleri tercih ederek de işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

yeni-fiskos-ortusu-modelleri-2

Kolay fiskos örnekleri ararken karşınıza çıkan birkaç modeli birbirine karıştırarak da farklı motifler üretebilirsiniz. Tamamen o günkü ruh halinize ve yaratıcılığınıza kalmış bir durum. Bizlerin hazırlayıp sizlere sunduğu modelleri de kesinlikle incelemeden fiskos örtünüzü örmeye başlamayın diyoruz. Örgü ipiniz ve tığlarınızı hazırladıktan sonra masanızın ebatları doğrultusunda öreceğiniz fiskos örtünüz evinizin en keyifli köşesini bir an önce süslemek için sabırsızlanacak. Yakınlarınızla paylaşacağınız güzel anlarınıza tanıklık edecek eşyalarınızı, objelerinizi üzerlerine serdiğiniz örtülerle yenileyebilir, odanızın havasını değiştirebilirsiniz.

yeni-fiskos-ortusu-modelleri-5

Yeni fiskos örtünüz için kafanızda bir şeyler oluşmaya başladıysa modelinizi seçene kadar aklınıza gelenleri küçük bir not defterine yazmanız işinizi epeyce kolaylaştıracaktır. Eski örtünüzü de hemen gözden çıkarmayın, onu da farklı eklemeler yaparak başka bir yerde kullanmanız mümkün olacaktır.

yeni-fiskos-ortusu-modelleri-4

Yemek tarifleri kategorimizdeki sebze yemekleri tariflerinin hepsi denenmiştir. Sizler de bunlardan faydalanabilir ve sosyal medya hesaplarınızda paylaşarak daha çok kişiye ulaşmamıza katkı sağlayabilirsiniz.

yeni-fiskos-ortusu-modelleri-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ