Dantel Fiskos Modelleri

Yakın dostlarla içilen bir kahve eşliğinde yapılan sohbetlerin yerini tutabilecek daha iyi bir şey geliyor mu aklınıza? Ev hanımlarının belki her sabah yapabildiği, çalışan hanımların ise hayata geçirebilmek için dört gözle hafta sonunu beklediği bu keyif anlarının olmazsa olmazı tabii ki pencere önlerinde yerini sağlamlaştıran fiskos masalarıdır. Adını kim akıl ettiyse kesinlikle çok doğru bir işe imza atmış. Hanımlar şıkır şıkır fiskos masalarının başında kahvelerini yudumlarken, masaların da bu şıklıkta hakkını vermesi lazım diye düşünüyoruz.

dantel-fiskos-modelleri-3

Genellikle dantel fiskos modelleri ile kuşanmayı seven evin demirbaş eşyası fiskos masaları hayatımızın en unutulmaz anlarına tanıklık eder. Bazen hüzünlenir, bazen kahkahalarımızı dinler, bazen de yalnızlığımızı paylaşır. Evin neredeyse en hassas eşyası bu emektar masalar için dantel fiskos örnekleri ile tanışmalısınız. Sizin kadar onlar da şık olmayı fazlasıyla hak ediyorlar. Zevkli ev sahibesinin hamarat ellerinden çıkan tığ işi dantel bir örtü ile onların da yüzünü güldürebilirsiniz.

dantel-fiskos-modelleri-2

Vakit geçirmeden tığ işi fiskos yapımı detaylarına ulaşmayı, en güzel modelleri seçmeyi ve örgünüze başlamayı sabırsızlıkla beklemeye başladınız galiba. Dantelin klasik havasından vazgeçemeyenler olduğu kadar, dantelleri modernize ederek kullanmayı sevenlerin de dantel fiskos örtülerini hayatlarından eksiltmeyen hanımlar; dost sohbetlerinizin ya da okuduğunuz kitapların en yakın tanığını el emeğinizle süslemek sizi çok mutlu edecek.

dantel-fiskos-modelleri-1

Belki sadece kendinize örmekle kalmaz sevdiklerinizin evlerindeki sadık demirbaşlarına da dantel fiskos masa örtüleri hediye edebilirsiniz. Unutmayın en anlamlı ve unutulmaz armağanlar emek harcayarak, göz nuru dökerek hayat verdiğiniz; kendi ürettiğiniz objelerdir. Hele ki sizden sonra çocuklarınıza bırakacağınız en güzel hediyelerdir danteller. Tığ işi yapmaktan vazgeçmeyin, hatta mümkünse çocuklarınıza da öğretin.

dantel-fiskos-modelleri-5

Artık modellerle tanışmaya hazırsanız buyurun lütfen…

dantel-fiskos-modelleri-4

Sitemizdeki yemek tarifleri kategorimizde de pek çok kolay yemek tarifi öğrenebilirsiniz. Yemek tariflerimizi sosyal medya hesaplarınızda paylaşırsanız seviniriz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ