Dantel Havlu Kenarları

  Havlu kenarları eskiden beridir çeyiz sandıklarının demir başları arasında yer almaktadır. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran havlu kenarı modellerinin yanı sıra yeni, güncel ve trend havlu kenarı örnekleri de bulunmaktadır. Havlu kenarı modellerinin dantelden yapılan modelleri olduğu gibi son zamanlarda iğne oyası ile yapılan modelleri de ortaya çıkmıştır. Her ne kadar iğne oyası havlu kenarı modelleri çıkmış olsa dantel havlu kenarları bugünde halan daha varlığını yeni, güncel modeller ile sürdürmeye devam etmektedir.

  Dantel havlu kenarları eskiden beridir yapılmaktadır. Havlu kenarları küçük dantel parçalardan oluştuğu için ilk defa dantel örmeye başlayanlar genellikle havlu kenarı örerek başlamaktadır.

  Dantel havlu kenarı örnekleri ve modellerinin birçok model ve örneği bulunur. Tek renk iplik kullanılarak yapılan havlu kenarlarının aynı sıra aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı havlu kenarları da bulunmaktadır.

Dantel havlu kenarı modelleri arasında ağır modeller olduğu gibi aynı zamanda ince ve basit modeller de bulunmaktadır. İlk defa yağacak olanlar basit modellere bakarak fikir sahibi olabilirler. Dantel havlu kenarlarının el yüz için olan banyo havlularına göre olanları olduğu gibi mutfak havluları içinde birçok model ve örneği bulunmaktadır.

Dantel havlu kenarlarının eski modelleri olduğu gibi yeni modelleri de bulunmaktadır. Daha şık ve farklı görünmesi için çeşitli malzemeler kullanabilirsiniz. İnci, boncuk, pul gibi malzemeleri dantel havlu kenarlarında kullanarak daha şık bir görünüm elde edebilirsiniz. Birçok model ve örnek için sitemizde bulunan görselleri inceleyebilir, fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ