Dantel Maske Yapılışı

Dantel Maske Yapılışı

Yabancı ülkelerde bazı özel günlerde, kostümlü partilerde dantel maskeler bu tip toplantıların başrolünde yer alıyor. Gelenek haline gelmiş bu alışkanlık yavaş yavaş ülkemizde de yayılıyor. Özellikle çocuklarınızın doğum günlerinde onlara hoş bir sürpriz yaparken kullanabileceğiniz ya da dostlarınızla bir araya geleceğiniz toplantılarınıza renk katmak istiyorsanız dantel maskelerle tanışma vakti geldi.

dantel-maske-yapilisi-4

Dantel maske yapımı için elinizin altın    da olması gereken en baş materyal tabii ki dantel parçaları. Tuhafiyelerde metre ile satılan değişik renk ve modelde dantellere ulaşmanız çok kolay. Nerede kullanacağınıza karar verdikten sonra ihtiyacınız olan malzemeyi alıp eve döndüğünüzde aklınıza gelmesi gereken ilk soru dantel maske nasıl yapılır olacaktır. Her işin bir kolayı elbette var hanımlar. Biz de işinizi keyifle yapabilmeniz için sizlere dantel maske örnekleri  göstermeye çalışacağız.

REKLAM ALANI

dantel-maske-yapilisi-5

Buraya kadar her şey tamam görünmekle beraber, aklınızdan ‘’Peki bu dantel maskeyi kendim öremez miyim?’’ sorusu geçiyorsa cevabımız ‘’Evet, tabii ki örebilirsiniz’’ olacak. Her zaman söylediğimiz gibi hizmette sınır tanımıyoruz ve size maske yapımında kullanabileceğiniz kolay dantel örnekleri de sunuyoruz. Ancak tahmin edeceğiniz gibi kendi ördüğünüz dantel maskeler daha uzun sürecektir. Bu yüzden kullanacağınız günü belirleyip hazırlıklarınızı ona göre yapmalısınız.

dantel-maske-yapilisi-1

İster hazır dantelle, ister kendi öreceğiniz dantelle maskeler yapıp özel günlerinizi sürprizler ve eğlenceli anılarla dolduracağınız keyifli zamanlara çevirmek sizin elinizde.

dantel-maske-yapilisi-2

Bunun gibi ilginç birçok bilgi ve modelle ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz ya da kendin yap projelerimize de göz atmak isterseniz kendin yap bölümümüzü de ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca sayfa linkimizi sosyal medya hesaplarınızdan paylaşark çok daha fazla kişiye ulaşabilmemizi ve daha çok kişinin bu bilgilerden faydalanmasını sağlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ