Dantel runner ve şeması

Dantel runner ve şeması

Dantel runner ve şeması runner modelini şemayı takip ederek uygulayabilirsiniz. Dantel modelleri hanımların vazgeçilmezi olmaktadır. Tığ işi modellerinin en güzeli diyebileceğimiz dantel modelleri kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça önemlidir. Çeyizlerde runner modelleri oldukça beğenilmektedir. Runner masa ve büyük sehpa üzerinde görselliği harika görünen dantel modelidir.

Dantel dediğimizde aklımıza ilk gelen sandık çeyizi olmaktadır. Çeyizler için en çok dantel yapılmaktadır. Dantel çok geniş örnek ve model seçeneği bulunmaktadır. Havludan, peçeteye, mutfak perdesinden, dolap içlerine kadar yapılan dantel çeşitleri bulunmaktadır.

Dantel modelleri el işleri arasında modası hiç geçmeyen her zaman yapılan tığ işi modelleridir. Dantel modelleri görselliği ile evlerimize ayrı şıklık katmaktadır. Oda takımları, yatak örtüleri, masa örtü çeşitleri dantel örgü modelleri evimizin her köşesinde bulunmaktadır. Yapılışları zevkle örülen dantel örneklerini çok sevenler için modelin ne kadar zor olması etken olmamaktadır.

Ayrıca sayfamızda dantel örnekleri geniş model içeriğine sahiptir. Birçok dantel modelini sayfamızda bulabilirsiniz. İstediğiniz dantel örneklerini inceleyerek uygulayabilirsiniz.

Dantel, tığ işi modelleri, çeyizlik dantel modelleri, dantel oda takımları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel modellerini görmek için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dantel runner ve şeması

 

 

 

Dantel runner ve şeması
Resimlere tıklayarak büyük halini görebilirsiniz Click here for diagram

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ