Evde mide bulantı bilekliği nasıl yapılır

Evde mide bulantı bilekliği nasıl yapılır

Evde mide bulantı bilekliği nasıl yapılır. Sağlık konularında ilk tercihiniz hekiminiz olması gerektiğini unutmayınız. Sonrasında size yardımcı olabilecek kendi bulantı bilekliğini evde yapabilirsiniz. Tavsiye üzerine yapılan örgü bileklik uygulaması bazı kişilerde sonuç verdiği söylenmekte sizlerde bulantı şikayetiniz varsa uygulayarak deneyip sonuç alıp alamadığınızı görebilirsiniz.

Örgü bileklik iç kısmına meyve çekirdeğini kullanımı uygulanmıştır. Kayısı veya farklı olarak meyve çekirdekleri de tercih edilebilir.

Örgü bileklik uygulaması hamilelik döneminde ve yolculuk süresinde kullanarak etkili olup olmayacağını uygulayarak öğrenebilirsiniz. Yapılışı kolay olması herkesin yapabileceği bir bileklik olacaktır. Sağlık olduğu için yine doktorunuzdan bilgi alabilirsiniz.

Evde mide bulantı bilekliği nasıl yapılır

İlk olarak 13 zincir çekelim ve ikinci ve her zincire batarak sık iğne tekniği uyguluyoruz. Toplamda 12 sık iğne yapıyoruz. 1 Zincir çekip dönüş yapalım sık iğne yapmaya devam edelim, toplamda 27 sıra sık iğne model anlatımında yapılmış sizler bilek iç kısmına göre istediğiniz boyutta ayarlayabilirsiniz. Devamında eksiltme uyguluyoruz. Orta kısımda sık iğne yapımı yaparken uç kısımlarda eksiltme yaparak uç kısımlara şekil veriyoruz. Son sırada dört sık iğne bırakalım ve bağlamak için bağcık yapıyoruz. Trabzan tekniği ile uzun bağcık elde edeceğiz. Aynı işlemi diğer uç kısma uyguluyoruz. Orta kısım için ayrı sık iğne tekniği ile küçük parça örelim ve orta kısma üç kenarından dikeceğiz ve orta kısma kayısı çekirdeği kullanılmıştır. İsterseniz kumaş dikebilirsiniz. Detayları uygulamak için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek olan herkese kolay gelsin..

Tığ işi, örgü ve el işleri, kendin yap hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için linke tıklamayı unutmayınız.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Evde mide bulantı bilekliği nasıl yapılır

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Rita haceryan dedi ki:

    ellerinize sağlık

BİR YORUM YAZ