Dantel Şal Modelleri

Düğün, nişan gibi abiye elbiselerin ağırlıklı kullanıldığı törenlerde hanımların kıyafetlerini süslemek, hava serinse şık bir şekilde kendini koruyup kollamak veya dekoltesi fazla olan bir kıyafeti usturuplu bir şekilde giyebilmek için başvurdukları ilk şey dantel şallardır. Zengin tığ işi şal modelleri ile donanmış çekmeceler; örgü örmeyi seven tüm hanımların evinde vardır mutlaka. Sadece abiye kıyafetlerle yetinmeyip bu güzel aksesuarı spor kıyafetleriyle de tamamlayan zevkli hanımları da takdir ediyoruz. Yeter ki isteyin, moda size yakışandır. Sizin içinde kendinizi en iyi hissettiğiniz kıyafetler sizin modanızdır. Özgün giyinmekten taviz vermeyen hanımlar olmaz diye düşündüğünüz bir çok farklı kıyafeti bir arada kullanarak kendi modalarını yaratır.

dantel-sal-modelleri-1

Biz yine konumuza dönelim ve dantel şal örnekleri ile ilgili konuşmaya devam edelim. Şallar genel olarak bizi soğuktan koruma amaçlı düşünülse de, tığ örgüsü işin içine girince farklı bir anlam ve boyut kazanıyor. Omuzlarınızdan ahenkle dökülen zarif bir şalınız olmasını istemez misiniz?

dantel-sal-modelleri-2

Dantelin ince dokunuşlarıyla şenlenecek kıyafetlerinizi daha bir edalı taşıyacağınızdan şüphemiz yok. Dantel bir şalınız olmasına karar verdiyseniz dantel şal yapımı için gerekli malzemeleri ve hazırlıkları tamamlama vakti gelmiş demektir. Önce öreceğiniz şalın modeline karar vererek işe başlayabilirsiniz.

dantel-sal-modelleri-3

Arkasından ip ve renk seçimi yapmanızda fayda var, örmeyi ve alış verişi seviyorsanız malzeme tedarik işine epey bir zaman ayırmanızı tavsiye ederiz. Çünkü bir tek dantel şalla yetinmeyeceğinizi düşünüyoruz. Gözünüzde canlanmaya başladı bile biliyoruz, bir tanesi klasik bir dantel şal olacak bir diğeri ise renkli bir dantel ipiyle örülmüş spor bir tığ işi şal olacak. Şallarınıza sarınmış siz ise bir manken edasıyla salınıyor olacaksınız. Hadi durmayın ve harekete geçin bir an önce.

dantel-sal-modelleri-4

Bebek yemekleri kategorimizi de inceleyebilir ve beğendiğiniz içeriklerin linkini sosyal medya hesaplarınızdan paylaşabilirsiniz.

dantel-sal-modelleri-5

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ