Dantel Salon Takımları

Dantel Salon Takımları

Dantel salon takımları kare veya yuvarlak şeklinde tercih edebileceğiniz. Salon takımları kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardandır. Oda takım modelleri kare örnekleri ve yuvarlak modelleri bulunmaktadır. Takım olarak yapılmaktadır. 18 ile 24 parça olarak örülen salon takımları masa ve sehpa örtüleri de yapılarak tam takım olarak çeyizlerde yerini almaktadır.

Dantel denilince akla ilk gelen sandık çeyizi olmaktadır. En yeni örnekler ince ip ile örülerek çeyiz için hazırlanmaktadır. Salon takımları da yine dantel modellerinde bir takımda olsa çeyizlerde yerini almaktadır. Günümüz şartlarında dantel kullanımı azalsa da modası geçmeyen ve evlere ayrı şıklık katan dantel modelleri çeyizlerde yerini almaya devam etmektedir.

Tığ işi modelleri dantel yapılışları sipariş alan arkadaşlarımız içinde oldukça önemlidir. Dantel modellerini güzel örüp denk düşüren arkadaşlarımız sipariş alarak kazanç sağlamaktadırlar.

Sayfamızda farklı dantel örneklerini de bulabilirsiniz. Çarşaf, havlu, pike ve birçok dantel modeli ve çeşit örnek seçeneğini bulabilirsiniz.

Dantel, dantel oda takım modelleri, salon takımları hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örnekler için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Dantel Salon Takımları

DANTEL ÖRTÜ MODELLERİ
Sizlere biline daha önce benzerini yayınladığım bir model tek farklı eklenme biçimi benim çok hoşuma gitti. Çok farklı bir görüntüsü olmuş.Komşumun kızı için yaptığı çeyizden örnek. Motifler yuvarlak gelecek şekilde ekleniyor tam ortadan hepsine zincir çekip sık iğne doldurarak dönülüyor sonuçta ortaya böyle bir örnek çıkıyor. Bu modeli altıgen olacak şekilde de yapabiliriz bu model baklava dilimi şeklinde örülmüş.       
dantel modelleri

 

dantel modelleri

 

 
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ