Yeni kar tanesi lif yapımı

Yeni kar tanesi lif yapımı

Yeni kar tanesi lif yapımı yuvarlak görselliği harika olan kar tanesi lif modeli çeyizlik lif modelleri arasında yer alacaktır. Oldukça gösterişli olan kar tanesi lif modeli siparişi bol olacak modeller arasında yer almaktadır. Lif modelleri çeyizlik ve sipariş için en çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Hanımlarımızın yeni lif modellerini youtube kanallarında ilgiyle izleyerek model uygulamaktadırlar. Sipariş alan arkadaşlar içinde lif örnekleri oldukça önemlidir. Yeni tasarım lif modelleri ve yeni örnekler birçok kitleye ulaşmaktadır.

En güzel lif modelleri video anlatımlı olarak sayfamızda mevcuttur. Lif modellerinde geniş örnek seçeneğini siz değerli takipçilerimize sunmaya devam etmekteyiz. Aradığınız tasarım ve farklı lif modellerine ulaşmak için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Yeni kar tanesi lif yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçimi

İlk olarak yedi zincir ile halka oluşturalım içine fıstık tekniği uyguluyoruz. Aralarda zincir çekelim, toplamda sekiz fıstık yapıyoruz. İkinci sırada zincir yuvalarına çift fıstık yapalım aralarda zincir çekelim, üçüncü sırada çift ve tek fıstık yaparak devam ediyoruz. Aralarda zincir sayısını elinizin sıklığına göre ayarlayabilirsiniz. Orta taban kısmında son sırada çift ve iki tekli fıstık yapıyoruz. Çift yapmış olduğumuz fıstık üzeriden uç uca altı fıstık yapalım diğer çift fıstık yuvasına batalım, aynı işlemi aynı şekilde devam edelim, kutu tekniği ile devam ediyoruz. Detaylı model anlatımı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız, Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler kanalına teşekkür ediyoruz.

Yeni kar tanesi lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ