Dantel Sandık Örtüsü

Dantel sandık örtüsü günümüzde sandık kullanımı olmasa da örnek arayan takipçilerimiz için motif detaylı dantel örneğini farklı alanlarda kullanabilirsiniz. Sehpa örtüsü veya oda takım modeli olarak tercih edebilirsiniz. Çeyizlerde dantel modelleri oldukça önemlidir. Özellikle köy yerleşim yerlerinde dantel örnekleri yapılışı daha fazladır. Çeyizlik en güzel modeller bir kaç takımı yapılmaktadır. Kare modeli varsa yuvarlak modeli de yapılır. Kırsal kesimde dantel yapımı kadar kullanımda çok yaygındır.

Dantel modelleri modası geçmeyen en güzel el işleri arasında yer almaktadır. Günümüzün yoğunluğunda kullanımı azalsa da yine dantel modellerin yapımı devam etmektedir. Şehir hayatının yoğunluğunda çalışan kesim fazla dantel kullanımını tercih etmemektedir. Dantel kullanımı yıkaması ve ütü yapımı uğraştırıcı olduğundan dantel kullanımı yavaş yavaş az sayıda kullanımı tercih edilmektedir.

Farklı dantel modelleri arayan arkadaşlarımız için sayfamızda dantel bölümüne tıklayarak sayfa içeriğine bakarak istediğiniz dantel modellerine ulaşabilirsiniz. Çarşaf kenarları, oda takımları, havlu kenarı, supla modelleri, boncuklu yatak odası takımı, pike ucu gibi aradığınız örnekleri geniş model seçeneğini bulabilirsiniz.

Dantel yapımı, dantel örnekleri, çeyizlik dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı dantel modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz..

Dantel Sandık Örtüsü

Çok hoş bir model sandik örtüsü olarak yapılan bu modeli Sibel’in evinden çektim bunun gibi daha bir çok model var zamanı geldikçe paylaşırız.blankblankblank

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ