Tek parçadan tığ işi bayan patik yapımı

Tek parçadan tığ işi bayan patik yapımı

Tek parçadan tığ işi bayan patik yapımı su taşı örneği ile örülen kolay patik yapımı video anlatımı ile yapılışını kolaylıkla uygulamanıza yardımcı olacaktır. Tığ işi bütün parçadan oluşumu kısa sürede yapabileceğiniz patik örneğidir. Günlük ve çeyizlik patik modeli için güzel model olduğunu düşünüyoruz. Sizler patik modellerinde hangi modelleri tercih ediyorsunuz ? tığ işi modelleri mi? şiş örgü patikler mi ?

Örgü bayan patikleri el işlerinde kış mevsiminde çok tercih edilen örgü grubu içinde yer almaktadır. Farklı örgü tekniği ve birçok modeli bulunan patik modelleri çeyizlerde sayısı en çok örgü modelidir. Patik modelleri çok olmasının sebebi de uyumlu giyinmek isteyen hanımlarımız her renk ip seçimini uygulamasıdır. Kıyafete göre patik giyinerek şık olmayı tercih edenler model ve renk seçimi oldukça önemlidir. Çeyiz olunca patik sayısı 50 adetin üzerine çıkmaktadır.

Tığ işi patik yapımı son yıllarda daha sık yapılan örgü patik modelleri arasında yer almaktadır. Kolay yapımı ve örnek seçimini uygulamak daha kolay olması ilgiyi arttırmaktadır. Ayrıca tığ işi taban kullanılarak yapılan patikler de sıkça örülen ve çeyizlik modelleri şık görselliği olması tığ işi patiklerin ilk tercihte olmasını sağlamaktadır.

Tek parçadan tığ işi bayan patik yapımı

Tek parçadan oluşan çok kolay patik yapımı İki renk bebek ipi kullanıldı 2 mm tığ ile örüldü modelimiz. Bilindik su taşı örneğinden tek parça örülüp uç, ön ve arka kısımlarından dikilerek oluşuyor modelimiz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacaklara kolay gelsin..

Bayan patik modelleri, tığ işi çeyizlik patik yapımı, örgü patik modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ işi bayan patik yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ