Tığ işi bebek battaniyesi yapımı

Tığ işi bebek battaniyesi yapımı model resim ve şemalı görseli olan güzel battaniye modeli olduğunu düşünüyoruz. Model trabzan tekniği ile yapılmıştır. Orta kısmında kız ve erkek çocuk modeli uygulanmıştır. Bebek battaniyesi modellerinde seçiminiz tığ işi mi ? şiş örgü battaniye modelleri mi ? model seçiminiz hangisi olursa olsun sayfamızda geniş örnek sayısı mevcuttur. Anne adaylarımız battaniye modellerinde el örgü modellerini seçmektedirler. Tığ işi motifli battaniyeler veya düz örgü model üzerine işleme yapılmaktadır. Bebek battaniyesi modellerinde model seçeneği oldukça fazla olması annelerin bir kaç modeli uygulamaktadırlar.

Tunus işi denizci battaniye modeli çok sevilen bebek battaniye modelleri arasında yer almaktadır. Sayfamızda bütün detayları anlatılmıştır. Favori battaniye modeli diyebiliriz. Motifli bebek battaniye modelleri de yine renk sayısı fazla kullanılarak yapılan veya iki renkli yapılan çok sevilen battaniye çalışmaları arasında yer almaktadır. Sizlerde birçok modeli sayfamızda bulabilirsiniz. Video anlatımlı modellerimiz sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Battaniye modellerinde modele göre ip seçimi değişmektedir. Bebek battaniye modeli uygularken mevsimine göre ip seçilmesi daha doğrudur. Kış mevsiminde kadife ip, kalın ip çeşitleri seçilirken yaz içinde daha ince ve delikli örnekler seçilmelidir. Kullanış açısından daha kullanışlı olacaktır.

Bebek battaniyesi en ve boy santim olarak 95 santim olarak ayarlayabilirsiniz.

Kadife ipten bebek battaniyesi yapımı için linke tıklayabilirsiniz.

Şiş ve tığ kullanmadan bebek battaniyesi yapımı için linke tıklayınız.

Tığ işi battaniye yapımı, bebek battaniye modelleri, battaniye modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı battaniye modelleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Tığ işi bebek battaniyesi yapımı

(536x699, 138Kb)
(531x698, 140Kb)

(550x699, 94Kb)
(567x699, 113Kb)
(549x699, 100Kb)
(557x699, 112Kb)resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ