Canım Anne

Şiş ve tığ kullanmadan bebek battaniyesi yapımı

Şiş ve tığ kullanmadan bebek battaniyesi yapımı

Şiş olmadan battaniye nasıl yapılır ? bebek battaniyesi nasıl yapılır ?

Şiş ve tığ kullanmadan bebek battaniyesi yapımı oldukça kolay bebek battaniyesi yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisini beklemektedir. Kolay bebek battaniyesi arayan arkadaşlarımız için şiş ve tığ kullanımı yok sadece ilmek içinden ilmek geçirerek yapabileceğimiz kolay ve görselliği şık olan battaniye modeli olduğunu düşünüyoruz.

Örgü bebek battaniyesi dışında istediğiniz büyüklükte battaniye ve koltuk şalı, yatak örtüsü ve kırlent olarak uygulayabilirsiniz. Dilediğiniz örgü tekniğinde tercih edebilirsiniz.

Bebek battaniye modellerinde el emeği tercih eden hanımlarımız için kolay model battaniye yapılışının video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Örgü modelleri hiç yapmamış arkadaşlarımızın kolaylıkla yapabileceği model olacaktır. Ayrıca sayfamızda en güzel bebek battaniyesi örnekleri mevcuttur. Tunus işi denizci modeli, popcorn modeli, farklı bebek battaniyesi örneklerini görmek için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Şiş ve tığ kullanmadan bebek battaniyesi yapımı

Alize puffy ip kullanımı

Makas kullanımı

İp tercihi iri ilmekli kullanılmıştır. 50 İlmek sayarak başlayıp ilmekleri öne alıp ilmekleri sola çevirip sıra ile diğer ilmeği içinden geçirip devam ediyoruz.

Devamında aynı tekniği uyguluyoruz. İstediğimiz boyuta gelene kadar örelim. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü battaniye yapımı, battaniye modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Sibelle örgü yutube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Şiş ve tığ kullanmadan battaniye yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ