Ponponlu atkı bere anlatım

Ponponlu atkı bere anlatım görsel resimli çocuk takım bere ve atkı modelini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Bere ve atkıda aynı örneği uygulamak şart değil modelin görseli sizlere fikir olsun istediğiniz örneği veya düz örgü örebilirsiniz. Uç kısmına ponpon detayını yaparak sade kullanım tercihiz olabilir.

Figürlü çocuk beresi sevenler içinde sayfamızdan bulabilirsiniz. Bere modellerinde video anlatımlı geniş model içeriği bulabilirsiniz. Takım atkı bere kedi figürlü tığ işi model video anlatımlı bulunmaktadır. Kış boyunca farklı örebileceğiniz en iyi örgü modelleri için sayfamıza mutlaka göz atmadan karar vermeyiniz.

Bere modelleri, örgü bere yapımı, bebek bere örnekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örgü modelleri için sayfamıza bakabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Ponponlu atkı bere anlatım

blank

Malzemeler:
ANCHOR “Anatolia” el örgü ipliği
Renk no: 1100 beyaz (150 gr.J, 1016 kırmızı (30 gr.) 1004 mavi (50 gr.J 4 numara örgü şiş 
Atkı Uygulama:
Beyaz iplik ile sise 76 ilmek atarak başlayın ve desen uygulaması için detay fotoğrafına ve semaya bakarak örün, örgü bitince 2 uzun kenarını tersten birbirine dikin, uçlarını büzün. 2 adet ponpon yapın iki ucuna dikin.
Bere Uygulama:
Beyaz 7 iplik ile şişe 1 10 ilmek atarak başlayın ve desen uygulaması itin detay fotoğrafına ve şemaya bakarak örün, ikinci desene başlarken beyaz iplikti örgü sırasında eşit aralıklarla 8 eksiltme yapın. Örgü bitiminde ilmeklerin arasından iplik geçirerek büzün ve dikin. İki kenarını birbirine tersten dikin, ponpon yapın tepesine dikin resimlere tıklayarak büyük hallerini görebilirsiniz bebek örgüleri bebek battaniyeleri patik şapka modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ