Dantel Vitrin Peçetesi Modelleri

Dantel Vitrin Peçetesi Modelleri

Evlerin en çok ihtimam gösterilen bölümlerinden biri malumunuz salonlarıdır. Eski deyimle misafir odası da denilen salonlar her evin özenle hazırlanan, temizlenen, hatta itiraf edelim gelecek olan ziyaretçilere bir nevi evin ve evin hanımının tanıtımını yapan en önemli odasıdır. İş böyle olunca salonların dekorasyonu ayrı bir anlam ve önem kazanıyor haliyle. Maddi durumu ne olursa olsun, her hanım evin bu bölümünü misafirlerine en güzel sunmayı görev ediniyor.

Salonların olmazsa olmazı koltuk takımlarının yanı sıra vitrinler ve konsollar elbette. Ancak bu mobilyaları da kuru kuru bırakmak bir hanıma yakışmaz. Tarza  göre dantel ile mobilyaları süslemek salonun çehresini bambaşka bir havaya sokuyor elbette.

Açık yüzeylerin yanı sıra genelde çay takımlarına, içki kadeh ve bardaklarına, çeşitli biblolara ev sahipliği yapan vitrinlerin de bu süslemelerden nasibini alması en tabii hakkı oluyor. Her evin salonunu süsleyecek dolaplardan eksik olmuyor.

Tığ işi dantel, el işleri, çeyizlik dantel modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Dantel Vitrin Peçetesi Modelleri

İnsanın kendi giyimi kuşamına gösterdiği özeni evinin döşenmesine ve süslenmesine de göstermesi gayet mantıklı ve hoş bir tavır olsa gerek. Salon mobilyalarının vitrinlerini boş bırakmak pek de şık bir görüntü vermiyor açıkçası. Bu yüzden hanımların vitrin takımı modelleri ile aralarında karşı konulmaz bir sevgi bağı kurdukları aşikardır. Dantel vitrin peçete takımları ev tekstili satan mağazalardan binlerce lira para ödeyerek alınabileceği gibi; marifetli hanımlar kendi zevklerine ve evlerindeki salon takımlarına uygun tarzdaki bu aksesuarları el emeği, göz nuru dökerek kendileri de örebiliyor. Günümüzde el yapımı işlerin oldukça değerlendiğinin de bilincinde olan becerikli ev hanımları için dantel vitrin takımları örmek; hem maddi kazanç hem de manevi huzur ve keyfin bir göstergesi oluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ