Lifzade Sabunluk Yapılışı

Lifzade Sabunluk Yapılışı

Lifzade sabunluk yapılışı diğer ismi sepet modeli yapımı banyonuzda şık sabunluk modelini kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Özellikle çeyizler için harika model olduğunu düşündüğümüz sabunluk modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Hanımlarımız farklı model seçeneklerini severek takip etmektedirler. Tığ işi modelleri de geniş model seçeneğine sahip örgü el işleri arasında yer almaktadır. Yapılışları kolay olması video anlatımlı olarak youtube kanallarında yayımlanması ilgiyi arttırmaktadır. Yeni öğrenmek isteyenler için video anlatımlar fayda sağlamaktadır. Sitemizde geniş örgü modellerini video anlatımlı bulabilirsiniz.

Lifzade Sabunluk Yapılışı

Lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Sim ipi

İnci, makas, iğne

Yıldız örgü tekniği ile yapılmıştır.

Yapılışı: İlk olarak üç zincir çekelim ikinci zincir içine kapalı fıstık yapalım, tekrar açık fıstık yapalım, tekrar ikinci zincir içine fıstık yaparak birlikte kapatalım üçlü fıstık yapmış olduk, yıldız tekniği ile arttırma yaparak devam edelim. 12 sıra ve 12 fıstık olana kadar örüyoruz. Devamında üçlü fıstık yaparak eksiltme işlemi yaparak baklava dilimi görüntüsü olarak taban işlemi yapmış olacağız. Kenar kısmına üçlü fıstık yaparak bir sıra gidelim, kenar oyasını yapalım ve son olarak simli ip ile kenar kısmını yapıyoruz. Sepetin kenar kısmını dört sıra örüp sap kısmını yapıyoruz. Kenar uygulaması ve simli ip detayı ve süsleme işlemlerini yaparak bitiriyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, tığ işi örgüler, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lifzade Sabunluk Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ