Tunus işi harika model yapılışı

Tunus işi harika model yapılışı

Tunus işi harika model yapılışı farklı model seçimi arayan arkadaşlarımız için iki renkli şık görseli olan tığ işi modelidir. Tunus işi modelleri bebek örgü grubunda sıkça tercih edilen örnekler arasında yer almaktadır. Tek şişle örülen örgü modeli geniş model seçimi olması hanımlarımızın ilgisini çeken ve sıkça uygulanan örnekler arasında yer almaya devam etmektedir. Model anlatımları video olarak paylaşımı olması örgü modellerine ilgiyi arttırmaktadır.

Farklı örgü anlatımları için sayfamızı ziyaret etmeden karar vermeyiniz. Her kesime hitap eden örneklerimiz sitemizde mevcuttur. Ayrıca Youtube canım anne kanalında yeni video anlatımları izleyebilirsiniz.

Tunus işi harika model yapılışı

Model anlatımında bebe yünü kullanılmıştır.

3 Numara tığ seçimi

Yapılışı: Model anlatımına yetecek kadar zincir sayısı çekilmiştir. Sizler yapacağınız modele göre zincir sayınızı ayarladıktan sonra her zincirden ilmek çıkartalım ve sıra sonundan sıra başına toplayarak gelelim. Klasik üç sıra tunus işi uyguluyoruz. Üçüncü sıra başında son iki ilmek kaldığında diğer renk ipe geçiş yapalım.

Devamında üç ilmek örelim üçüncü ilmeğin alt kısmından ilmek alalım ve çıkartalım, bir yandaki ve alttaki bir alt ilmeğe geçip çıkartarak yukarı çıkalım. Tekrar yandaki ilmeğe bir alt ilmeğe çıkartıp yukarı çıkalım. Arada iki ilmeği boş örelim, bir ilmek örelim ve bir alt kısımdan örüp ilmeği çıkartalım. Model kurulumu izlemek için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı için lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın her zaman olduğu gibi sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelsin.

Tunus işi, örgü modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tunus işi harika model yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ