Değişik Bayan Atkıları

Değişik Bayan Atkıları

Kış aylarının gelmesiyle beraber şapka, atkı, bere ihtiyacımız da artmıştır. Kadınlar kombineleri kadar onlara eşlik edecek aksesuarlara da büyük önem vermektedir. Yazın şık olmak içi binlerce seçenek vardır. kış aylarında bu seçenekler biraz kısıtlansa da sizde harika şal, atkı örerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kışın soğuktan korunmak için mutlaka kullanılmalıdır. Hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü olan modeller de mevcuttur. El emeği ile yapılmış el işi ürünler hiç şüphesiz ki hazır ürünlere oranla daha fazla tercih edilmekte ve daha sıcak tutmaktadır.

Soğuk kış günlerinde, soğuktan korunmak için atkı modeli bizim en iyi yardımcımızdır. Birbirinden şık örgü atkı modelleri vardır. Her geçtiğimiz sezon bu modellere yenileri eklenmektedir. Şiş ile örülen atkılar olduğu gibi tığ işi atkı modelleri de mevcuttur. İstediğiniz rengi seçip istediğiniz model üzerinde uygulayabilirsiniz. Tek renk ip kullanabileceğiniz gibi birden fazla ipi bir arada kullanarak rengarenk bir atkıya da sahip olabilirsiniz. Atkınız sizin tarzınızı ortaya koysun istiyorsanız sizde örgü bir atkı örebilirsiniz.

Son yılların trendleri arasına giren model ise simli bayan atkıları olmuştur. Atkınızı simli iplerle örerek şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Simli iple örülmüş atkılar hem daha gösterişli hem de daha şık duracaktır. Bu yüzden bir çok kadının tercihi bu yönde olmaktadır. Fular şeklinde ince iplerle örülen modeller daha çok sonbahar mevsiminde kullanıma daha uygundur. Ancak normal atkı boyutunda kalın iplerle örülen atkılar kış ayları için daha kullanışlı olacaktır. Bunların yanı sıra yeni moda olmuş atkı modeli de önden düğmeli modellerdir. Kaşkol tarzı olan bu modeller son yılların gözdesi durumuna gelmiştir.

Sizde eğer bayan atkı örnekleri arıyorsanız sitemizdeki resimli anlatımlı görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. Dilediğiniz modeli seçerek sevdiğiniz renk iplerle dokumaya, örmeye başlayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ