Değişik Dantel Bluz Örnekleri

   Bluzlar kadınların kombinelerinde sıklıkla kullandığı parçalardan biridir. Bluzları hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği, göz nuru örgü olarak yapılanları da mevcuttur. Son zamanlarda el işi bluzla fazlasıyla ilgi ve rağbet görmeye başlamıştır. Kombinelerinize renk katacak birbirinden şık bluz modelleri vardır. Farklı olmayı ve dikkat çekmeyi seven bayanlar için örgü bluzlar fazlasıyla kullanışlı ve moderndir.

Özellikle de dantel bluz örnekleri ilgi ve alaka görmektedir. Dantelin şıklığı bluzlarınızda da karşınıza çıkmaktadır. Dantelin şıklığı kombinelerinize renk katsın istiyorsanız sizde dantel bluzları rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz örnekler olduğu gibi özel davetler için kullanacağınız dantel bluzlardan mevcuttur.

Özellikle de son zamanlarda katlı dantel bluzlar çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Katlı dantel bluz yapılışı alsında gözüktüğü kadar da zor değildir. Klasik kombinelerinizde kullanabileceğiniz katlı bluzları günlük hayatta bir pantolon altında da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel davetlerde de kullanabileceğiniz katlı bluzlar, hem rahatlığı hem de şıklığı açısından oldukça kullanışlıdır. Tek renk örülen katlı bluzlar olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı katlı bluz modelleri de vardır. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından sizde en beğendiğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

Dantel bluz yapımı aslında gözüktüğü kadar zor değildir. El becerisi olan her bayan rahatlıkla örebilir. Sade modeller olduğu gibi şık ve gösterişli dantel bluz modelleri vardır. Sade modeller daha çok günlük hayatta kullanmak için uygun olabileceği gibi gösterişli modeller özel davetler de kullanmanız için fazlasıyla uygun olacaktır.

Sizde eğer kolay dantel bluz örnekler arıyorsanız sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ