Değişik El Örgüsü Bebek Patikleri

   Patikler soğuk kış günlerinin olmazsa olmazlarından biridir. Hazır olarak satılanları olduğu gibi el örgüsü ile yapılan modelleri de mevcuttur. Yetişkinler için yapıldığı gibi bebekler içinde yapılan patik modelleri mevcuttur. Hazır ürünlere göre daha sıcak tutuğu için daha fazla tercih edilmektedir. Ancak bunun için daha sıcak tutmasını istiyorsanız ördüğünüz ipin kalitesine dikkat etmeniz gerekir. Kaliteli, pamuklu, yumuşak dokulu iplerle örülen patikler hem daha sıcak tutacak hem de uğraştığınıza deyecek sonuçlar elde etmenizi sağlayacaktır.

   El örgüsü bebek patikleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Erkek ve kız bebekler için farklı modeller tasarlanmaktadır. Kız bebekleri için yapılan patiklerin rengi daha çok beyaz, pembe, pudra gibi tonlar ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Erkek bebekleri için örülen patiklerde ise daha çok mavi, beyaz, lacivert gibi renkler ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Düz tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli modeller de örebilirsiniz.

Erkek bebeklerinin patiklerine hayvan motifleri ekleyerek daha şık ve gösterişli görünmesini sağlayabilirsiniz. Eğer kız patiği örüyorsanız yine düz bir şekilde örerek daha sonra üstüne çiçek, yaprak, gül gibi motifler ekleyerek daha zarif ve farklı görünmesini sağlayabilirsiniz. Özellikle de kız bebek patiklerine inci, boncuk gibi materyaller ekleyerek şıklığına şıklık katabilirsiniz.

Bebek patiklerinin babet modelinde olanları kızlar için daha çok tercih edilirken, convers modeller ise daha çok erkek bebekler için tercih edilmektedir. Bu iki model sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir. Sizde bebeğinizin cinsiyetiyle uyumlu olarak dilediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Değişik el örgüsü bebek patikleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek rahatlıkla örebilirsiniz. Seçeceğiniz modele karar verirken bebeğinizin cinsiyetine göre seçmeniz daha doğru bir seçim olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ