Değişik El Örgüsü Erkek Çocuk Kazakları

Değişik El Örgüsü Erkek Çocuk Kazakları

Soğuk kış günlerinde çocuklarınızın içini ısıtacak el örgüsü, el emeği kazaklar son dönemlerin modası, trendi haline gelmiştir. Hazır ürünlere göre daha sıcak tuttuğu için anneler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. El emeği ile yapılmış ürünler, parçalar gün geçtikçe daha da fazla önem kazanmakta ve daha fazla ilgi görmeye başlamaktadır. Tekstil sektörü de bu yönde çalışmalarını hızlandırmıştır.

Erkek çocuk kazakları çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Tek renk iplerle örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da rahatlıkla örebilirsiniz. Erkek çocuk kazakların da ağırlıklı olarak mavi, turkuaz, beyaz, krem, siyah, lacivert gibi sert renkler daha yoğun olarak kullanılmaktadır. Ancak siz dilediğiniz rengi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Tek renk iple örüp daha sonra motifler yapıp kazağa ekleyebilirsiniz. Erkek çocuk kazaklarında motifler daha çok geometrik şekillerden veya hayvan figürlerinden oluşmaktadır.

Kazağı örmeye başlamadan önce ip seçimine dikkat etmeniz iyi olacaktır. Pamuklu ve yumuşak dokulu iplerle örmenizi tavsiye ederiz. Naylon içerikli iplerden hem iyi sonuç alamazsınız hem de çocuğunuzun kışın giyebilmesi için uygun olmayacaktır.

Erkek çocuk kazağı modelleri çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Düz iplerle örüldüğü gibi son zamanlarda moda olan kendinden desen veren iplerle de rahatlıkla örebilirsiniz. Böylelikle örnek, motif koymak zorunda da kalmayacak kendinden desen vermiş olacaksınız. Böylece daha kolay ve basit bir şekilde desenli bir kazak örmüş olursunuz.

Sizde en değişik erkek çocuk kazağı modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyerek işe başlayabilirsiniz. İlk defa kazak örecekler için en ince ayrıntısına kadar resimli anlatımlı görsellerde anlatılmıştır. İlk bakışta zor gibi gelse de aslında görselleri takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ