Değişik Fiskos Örtüsü Örnekleri

   Dantelin büyüsü, zarifliği her kadının başını döndürmeye yetmektedir. Evlerimizin her köşesinde dantelden izler bulmak mümkündür. Geçmişten günümüze değin dantel parçalar kullanılmaya devam etmektedir. Eskiden gelen dantel örnekler olduğu gibi yeni, modern dantel örnekleri de mevcuttur. Eskiyle yeninin buluşması ile beraber özgün modeller de ortaya çıkmaktadır. Dantelin elinin değmediği tek bir alan dahi kalmamıştır. Çeyiz sandıklarımızı süsleyen dantel ürünler son zamanlarda ev dekorunda da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Aynı zamanda giyim sektöründe de sıklıkla kullanılmaya ve tercih edilmeye başlamıştır.

Solanlarımızda dantel ürünleri sıklıkla kullanmaya özen göstermekteyiz. Dantel salonlarımızın şıklığına şıklık kattığı gibi zarifliği ile gösterişli bir hava oluşturmaktadır. Salonlarımızda dantelden yapılmış vitrin takımları olduğu gibi fiskos örtüleri de fazlasıyla kullanılmaktadır.

Fiskos örtüsü örmek her ne kadar zaman alıcı ve zahmetli olsa da ortaya çıkacak olan sonuç için buna değecektir. Fiskos örtüsü komple bütün şekilde örüldüğü gibi parçaların birleştirilmesi ile de örülebilmektedir. Bütün şekilde örmek zor ve daha zahmetli olacağı için genellikle parçaların birleştirilmesi ile oluşturulan fiskos modelleri dikkat çekmektedir. Fiskos örtüsü genellikle beyaz iplerle örüldüğü gibi son zamanlarda renkli iplerle örülen modelleri de ortaya çıkmıştır. Sizde kendi tarzınıza ve zevkinize uygun olacağını düşündüğünüz bir rengi seçerek renkli iplerle de örebilirsiniz.

Fiskos öreceğiniz ipin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Kaliteli iplerle ördüğünüz fiskos örtüsünden daha memnun kalırsınız. Aynı zamanda daha düzgün ve şık duracaktır.

Sizde en değişik fiskos örtüsü modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıklı örebilirsiniz. El becerisi yüksek olan bayanlar için zor modellerimiz olduğu gibi örgüye, dantele yeni başlamış olan bayanlar için kolay modellerimizde mevcuttur.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ