Değişik Kız Çocuk Bere Modelleri

   

Örgü parçalar bizim hayatımızın her alanında sıklıkla kullandığımız ürünlerdir. Binlerce hazır model, parça olsa da hiçbir şey el emeği ile örülmüş örgü parçaların yerini tutmamaktadır. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Hazır ürünler gibi belli kalıplarda değildir. Siz nasıl dilerseniz, tarzınıza uygun şekillendirebileceğiniz bir alandır. Çeşitlilik bakımından ve kullanışlı olması bakımından hazır ürünlerden daha fazla tercih edilmektedir.

Özellikle de soğuk kış günlerinin gelmesiyle beraber atkı, bere, şapkaya olan ihtiyaçta bir hayli artmıştır. Hiç şüphesiz ki hazır ürünler, örgü ürünlerin yerini tutmamaktadır. Bu yüzden bayanlar kendileri için ördüğü gibi eşi ve çocukları içinde örgüler örmektedir.

Bere modelleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Kız ve erkek çocukları için farklı modeller oluşturulmuştur. Cinsiyetine göre öreceğiniz berenin formu, rengi değişkenlik göstermektedir. Kız çocukları için daha çok pembe, pudra, beyaz, krem, lila, turuncu gibi renkli renkler tercih edilmektedir. Tek renk bir bere örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da çok şık bereler elde edebilirsiniz. Tığ ile örülen modeller olduğu gibi şiş ile örülen bereler de vardır. Ancak son zamanlarda özellikle de tığ ile örülen modeller çok fazla rağbet ve ilgi görmeye başlamıştır. Çünkü tığ ile örülen modeller daha şık ve gösterişli durduğu için çok fazla tercih edilmeye başlamıştır. Tığ ile tek renk düz bir şekilde ördüğünüz bereyi çiçek, yaprak, gül gibi motifler ile rahatlıkla süsleyebilirsiniz. Aynı zamanda berenizi inci, boncuk, pul, kurdele gibi materyalleri kullanarak daha renkli ve şık hale getirebilirsiniz.

Bere ördüğünüz ipin kalitesi de bir o kadar önem taşımaktadır. Eğer iyi sonuçlar almak istiyorsanız pamuklu ve yumuşak dokulu modelleri tercih edebilirsiniz.

Sizde değişik el örgüsü kız çocuk bereleri arıyorsanız sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ